.

.

Меихо Снупи Чарли Луси Безбеден Возач Магнет Сет од 3 сн 187

Меихо Снупи Чарли Луси Безбеден Возач Магнет Сет од 3 сн 187

DEN 401.92

Пристапност
Залиха

Материјал : Тело : Магнет, Пвц Материјал : Тело : Магнет, пвц. Материјал : Тело : Магнет, Пвц. Материјал : Тело : Магнет, пвц. Воведување магнетно безбедно возење Од Снупи. Лесен за употреба со магнети. ●Големина : (Снупи) Прибл. Висина 4,9 х Ширина 2,3 инчи (125 х 58 мм) (Чарли) Прибл. Висина 5,4 х Ширина 2,4 инчи (138 х 62 мм) Луси (Х х Ш) : Прибл. 5,3 х 2,4 инчи (134 х 61 мм).

Параметри на производот

Слична стока