.

.

Х-DREE Двојно Монтирање V-Форма Флеш Држач За Чевли Држач 12cmx9cm Црна (montaje doble en frama De V Flash Држач За Чевли Држач 12cmx9cm Негро

Х-DREE Двојно Монтирање V-Форма Флеш Држач За Чевли Држач 12cmx9cm Црна (montaje doble en frama De V Flash Држач За Чевли Држач 12cmx9cm Негро

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

Овој држач за држач е дизајниран со 2 топла држач за чевли и една дупка за држење чадор за активирање Корисно е за вас да го поврзете стативот со блиц светлина и мек чадор, што ви помага да добиете оптимален агол за одлични фотографски резултати. Топла држач за чевли поддржува различни видови професионални блиц светла. Тип на држач : Двојно Монтирање; Ширина : 12см/4,7 инчи; Главна Боја : Црна; Нишка Диа : 5мм/0,2 инчи(Типо де сопорте : Монтај добл; Анчо : 12см / 4,7 инчи; директор На Боја : Негро; Дијаметро дел хило : 5мм / 0,2 инчи. Висина : 9см/3,6 инчи; За Големина На Чевли : 18 х 2,5 мм/0,71 во х 0,1 инчи (W*T)(Алтура : 9см / 3,6 инчи; паравел тамањо дел запато : 18 х 2,5 мм / 0,71 во х 0,1 инчи (W * T). Држач За Студио За Држач За Чевли Со Двојна Монтажа V-Форма 12cmx9cm Црно овој држач за држач е дизајниран со 2 топла држач за чевли и една дупка за држење чадор за активирање. Корисно е за вас да го поврзете стативот со блиц светлина и мек чадор, што ви помага да добиете оптимален агол за одлични фотографски резултати.Топла држач за чевли поддржува различни типови на професионални светла за блиц прилагодлива завртка на долната дупка за да прифати различен држач за светло лесен за инсталирање и лесен за употреба, мала тежина и мала големина, удобен за носење.Спецификации : Материјал : Металнет Тежина : 90гпакувана Содржина : 1 х Флеш Заграда За Чевли Модел : V Обликувајглавна Боја : Црна Нишка Диа : 5мм/0,2 тип на држач : Двојна Ширина на Монтирање : 12см/4,7 висина : 9см/3,6 инфо Големина На Чевли : 18 х 2,5 мм/0,71 во х 0,1 во(W*T) Опис во Шпански Montaje Doble en flash de v држач За држач За чевли 12cmx9cm Негроесте Сопорте де Сопорте dis disejado con 2 Soportes Пара Запата и ун орифио пара сујетар парагвас де gatillo.

Параметри на производот

Слична стока