.

.

Кова Аеросол Спреј Може Држач | Лесна Инсталација Ѕид Монтирање | Тешки Прав Обложени Челик Багажник за Гаража &засилувач; Насловна / Занает Работен Простор Боја Шиш

Кова Аеросол Спреј Може Држач | Лесна Инсталација Ѕид Монтирање | Тешки Прав Обложени Челик Багажник за Гаража &засилувач; Насловна

DEN 383.20

Пристапност
Залиха

Мулти-ОРГАНИЗАТОР : Држачот За Спреј За Кова Е цврст, лесен систем за складирање за заштеда на простор за различни лименки за аеросол, боја и подмачкување Изграден за да трае цел живот, монтирајте во гаража, полица или работен камион. Чувајте сѐ на место и на дофат!. ОТСЕЧЕН ЗАСЕК ОД СЛАМА : кога просторот е на премија, елегантниот дизајн одржува се што е ефикасно организирано, има дури и вграден засек за лименки што доаѓаат со прикачени прецизни сламки. Кова обезбедува место за вашите алатки, заштедувајќи вреден простор и време!. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Вклучува хардвер за лесно монтирање за неколку минути. Дизајниран со цел-поставете го насекаде за да ослободите кутија за алат, оставата, чајната кујна или просторот за плакарот за снабдување. Никогаш повеќе не барајте конзерва, само лизнете ја во дупката исправено и секогаш наоѓајте ја кога ви е потребна. Неуништлив : Изграден да трае, тешката челична полица е отпорна на корозија од металното дно на конзервата. Силна основа ги поддржува лименките од случајни спрејови, истурање или протекување - одржувајќи ве вас и вашиот дом и гаража уредни и безбедни од испарувања. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : производите На Кова се дизајнирани да траат и да создадат место за сите работи што ги поседувате. Направено во САД, ние нудиме доживотна гаранција за задоволство. Ако не сте задоволни со производ, ние ќе ги поправиме, замениме или вратиме вашите пари. Изработен со челик со тежок мерач и со удобни "засеци од слама" што го олеснуваат лизгањето во различни стилови на конзерви, Држачот за Спреј За Аеросол Кова е идеален додаток за секоја гаража или работен простор.

Параметри на производот

Слична стока