.

.

Папирус Прва Заедница Картичка

Папирус Прва Заедница Картичка

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Предна Порака : Благослови за Вашата Прва Света Причест Внатрешна Порака : Нека бог ве благослови денес и секогаш додека го следите неговото слово во вера и љубов. Испратете специјални благослови со првата картичка за причест Од Папирус! Папирус прва света причест картичките се совршен начин да ја споделите радоста со посебните луѓе во вашиот живот. Картичка мерки 7 во. Вклучени се пликови и уникатни златни заптивки Од Папирус. Папирусот нуди премиум канцелариски материјал, честитки, обвивка за подароци, торби за подароци и забавни производи за секојдневни прилики и сите празнични сезонисите со уникатни дизајни и квалитетни украси.

Параметри на производот

Слична стока