.

.

Хикарер 30 Сет Ангелски Приврзок За Клучеви Подарок Рефус Наставник Медицинска Сестра Благодарност Подарок Крштевање Приврзок Приврзок За Приврзок За Клучеви Прс?

Хикарер 30 Сет Ангелски Приврзок За Клучеви Подарок Рефус Наставник Медицинска Сестра Благодарност Подарок Крштевање Приврзок Приврзок За

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

Повлечете го затворањето Што добивате : 30 парчиња приврзоци за приврзоци од ангел, доаѓаат со соодветни торби за подароци од органза (30 парчиња) и ви благодарам крафт етикети (30 парчиња), комплетна комбинација на услуги за приврзоци за клучеви може да се примени како извонредни подароци во различни прилики. Исклучителен дизајн : нашиот приврзок за клучеви е дизајниран во форма на ангел чувар, стилски и класичен, извонреден облик на приврзок за ангел може многу добро да се координира со приврзокот за клучеви, што е добар избор за да го закачите на торбата како украс. Информации за материјалот : приврзокот за приврзоци ангел е изработен од нерѓосувачки челик, торбата за подароци е изработена од квалитетен материјал од органза и етикетата за подароци за благодарност е изработена од крафт хартија, добро изработена и издржлива, која може да се чува долго време.

Параметри на производот

Слична стока