.

.

Пуфки Плус Лосион Ткива На Лицето, 24 Коцки, 56 Ткива По Кутија

Пуфки Плус Лосион Ткива На Лицето, 24 Коцки, 56 Ткива По Кутија

DEN 623.52

Пристапност
Залиха

Пакетот вклучува 8 Коцки (56 Ткива по Коцка) Издувања Плус Ткива на Лицето со Лосион Американскиот #1 Продажба Лосион Ткиво. Издува најмеко, најмногу перниче ткиво, со допир на лосион, за да ви помогне да го заштитите носот. Пуфките Плус Лосион помагаат во смирување на иритираниот нос со заклучување на влагата подобро од обичните ткива. Не дозволувајте течење на носот да ви снема Издувања. Пријавете се за автоматска достава до дома и зачувајте. Дерматолог тестиран да биде нежен на чувствителна кожа. Не го иритирајте носот за време на студ бидете подготвени со смирувачки Издувања Плус Лосион. Дизајнот на кутијата може да варира. Опис на производот Издувањата се толку меки, вашиот нос ја знае разликата. Заштитете го носот од обичните ткива со избирање На Издувања и прескокнување на проблемите со болниот нос. Пуфки Плус Лосион е нашето најсмирувачко ткиво на лицето со лосион.

Параметри на производот

Слична стока