.

.

Lifewit Висок Комода со 4 Отстранлив Ткаенина Фиоки, Кула За Складирање, Гардероба За Спална Соба Плакарот Кревет Расадник Перење Дневна Соба, Цврст Челик Рамка&засилу?

Lifewit Висок Комода со 4 Отстранлив Ткаенина Фиоки, Кула За Складирање, Гардероба За Спална Соба Плакарот Кревет Расадник

DEN 735.84

Пристапност
Залиха

Мултифункционален : фиоката има 3 фиоки, а димензиите на секоја фиока се 13,8"(35 см) х 11"(28 см) х 8,3"(21 см) Може да се користи како складирање на неред во дневната соба, шкафче за играчки во собата или во гардеробата за да ја организирате облеката. Издржлив Материјал : вкупните димензии на градите на фиоката се 15,7"(40см) х 11,8"(30см) х 37,5"(95,3 см). Се состои од дрвен врв од честички со зрно природно дрво и цврста метална рамка. Со метален држач, горниот капацитет на дрвото е 35 килограми. Висока Стабилност : оваа единица за складирање кула доаѓа со 4 прилагодливи стапки за сместување на нерамни подови. Дополнителна вкрстена лента Во Форма На Х на грбот е да избегнете тресење и навалување. Во исто време, високата маса за облекување е опремена со уред против навалување за да спречи несреќи. Силно Носење : страничните ѕидови и дното на секоја фиока користат МДФ како табла за вметнување, која е цврста, не е лесна за деформација и има капацитет од 6,6 килограми.

Параметри на производот

Слична стока