.

.

Пентиус ПАБ3399 - 6пк Ултрафлук Филтер За Воздух, 6 Пакет

Пентиус ПАБ3399 - 6пк Ултрафлук Филтер За Воздух, 6 Пакет

DEN 633.44

Пристапност
Залиха

Поголема ефикасност Поголема заштита на моторот. Подолг век на траење на филтерот. Филтрите За Масло Со Ултрафлук од Пентиус се произведени за да ги исполнат или надминат оригиналните спецификации на опремата (ОЕМ). Преку голем број технолошки достигнувања, ние сме пионери повеќе подобри методи за да спречиме штетните загадувачи да предизвикаат предвремено абење или оштетување на моторот. Сите наши филтри вклучуваат напредна технологија за филтрирање за да испорачаат супериорни карактеристики на филтрирање додека обезбедуваат придобивки за заштеда на трошоците за нашите клиенти и тие се произведени во строга согласност со СИСТЕМОТ ЗА Управување со Квалитет ISO9001. Во моментов нудиме Филтри За Масло Со Ултрафлукс за широк спектар на американски и увозни возила, вклучувајќи ги сите Модели Даеву, Хјундаи и Киа. Нашиот примарен фокус е да обезбедиме квалитетни производи на нашите клиенти поддржани од вистинска посветеност на услугата за клиенти.

Параметри на производот

Слична стока