.

.

Глиф Блекбокс Плус )

Глиф Блекбокс Плус )

DEN 2879.20

Пристапност
Залиха

Глиф Blackbox Плус доаѓа преформатиран HFS+ Со Дневник и Е Временска Машина компатибилна надвор од кутијата Едноставен реформат е се што е потребно За Blackbox Plus да работи со windows системи. 4 Годишна Хардверска Гаранција. 1ТБ (7200 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА). 1ТБ (5400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА). 2ТБ (5400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА). Виндоус Виста и погоре.1) Компатибилен СО USB 3. Blackbox Плус солиден Хард Диск. УСБ-Ц ДО УСБ-Ц (3. USB-C ДО USB-C (3.1) кабел; USB-C ДО USB 3.0 кабел; надворешен адаптер за напојување. Blackbox Plus Е Солиден, Мобилен Хард Диск Дизајниран За Креативни Професионалци. Солидно Складирање Во Движење : Blackbox Plus ја содржи најновата USB-C технологија, оптимизирано пасивно ладење, интегриран здравствен мониторинг и неговата цврста надворешна обвивка е изградена за да претепа. Цврсто професионално складирање дизајнирано да оди секаде каде што одите. Доволно мал за да се вклопи во вашиот џеб, но доволно моќен за да го заземе заслуженото место во вашиот работен тек. Компатибилен со временска Машина : Gliph Blackbox Plus доаѓа преформатиран HFS+ со Дневник и Е Компатибилен Со Временска Машина надвор од кутијата.

Параметри на производот

Слична стока