.

.

Средновековен налепница за налепници на лаптоп лаптоп за лаптоп 2 x5.5

Средновековен налепница за налепници на лаптоп лаптоп за лаптоп 2 x5.5

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Мерки високи 2 "широк x 5,5" Наменето за внатрешна и надворешна употреба до 5+ години. Едноставен процес на аплицирање со лесно следење на упатствата вклучени во секој редослед. Направено од највисок квалитет на оракал 651 винил. Гордо направено во САД. Мерки високи 2 "широк x 5,5". Наменето за внатрешна и надворешна употреба до 5+ години. Едноставен процес на аплицирање со лесно следење на упатствата вклучени во секој редослед. Направено од највисок квалитет на оракал 651 винил. Гордо направено во САД. Bargain Max Decals е горд што нуди винилни декорации направени од највисок квалитет на материјали. Декалите за винил се совршени за изразување на свој личен стил или страсти на речиси секоја површина. Нашите винилни декорации се совршени за автомобили, камиони, мотоцикли, лаптопи, таблети, телефони, проекти за DIY и многу повеќе. Нашите винилни декорации се исто така издржливи, оценети за 5+ години употреба на отворено, дожд или сјај.

Параметри на производот

Слична стока