.

.

Авокадо Јајца Говедско Зеленчук Храна Патување Шминка Торба Шминка Организатор Торба Козметичка Торба За Козметика, Тоалети, Четки

Авокадо Јајца Говедско Зеленчук Храна Патување Шминка Торба Шминка Организатор Торба Козметичка Торба За Козметика, Тоалети, Четки

DEN 287.84

Пристапност
Залиха

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најважни работи Материјал : Козметичката кеса е изработена од висококвалитетен полиестер. Водоотпорен и издржлив и лесен за чистење. Смешен Дизајн На Шаблони : козметичката торба доаѓа во различни забавни модели од кои можете да изберете, дизајнирани само за вас, додавајќи го вашиот уникатен стил и одржувајќи ве во стил. Лесен За Носење : големината на козметичката кеса го олеснува складирањето во багажот или на работната маса, а неговиот дизајн што може да се преклопи нема да зазема многу простор кога не го користите. Мултифункционална Торба За Шминка : оваа торба за шминка не само што може да ја чува вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијални масла, тоалети, опрема за бричење, скапоцености итн. Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најважни работи. Материјал : Козметичката кеса е изработена од висококвалитетен полиестер. Водоотпорен и издржлив и лесен за чистење. Смешен Дизајн На Шаблони : козметичката торба доаѓа во различни забавни модели од кои можете да изберете, дизајнирани само за вас, додавајќи го вашиот уникатен стил и одржувајќи ве во стил. Лесен За Носење : големината на козметичката кеса го олеснува складирањето во багажот или на работната маса, а неговиот дизајн што може да се преклопи нема да зазема многу простор кога не го користите. Мултифункционална Торба За Шминка : оваа торба за шминка не само што може да ја чува вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијални масла, тоалети, опрема за бричење, скапоцености итн.

Параметри на производот

Слична стока