.

.

Хама Фото Глувчето Мат [42285]

Хама Фото Глувчето Мат [42285]

DEN 274.88

Пристапност
Залиха

Гаранцијата на производителот не може да се примени Дизајнирајте ја подлогата за глувци по ваш вкус. Без разлика дали празнични фотографии, семејни фотографии, разгледници, белешки или сушено цвеќе - едноставно притиснете го отворот и уживајте во резултатот. Ви здосади фотографиите? Потоа само турнете нови внатре. Со подлогата за фото-глушец Од Хама, сигурно ќе го направите вистинскиот избор, бидејќи целосно се прилагодува на вас и вашиот вкус. Дали барате личен Божиќен подарок за најдобриот пријател или индивидуален роденденски подарок за партнерот? Тогаш сте загарантирани со фотографијата на глувчето од Хама. Глувчето се лизга оптимално преку површината без да остави гребнатини на бирото и без грчење. Дното што не се лизга обезбедува удобна и безбедна работа со глувчето. Оригинална и лична идеја за подарок : фото глувче за прилагодување. Дали барате личен Божиќен подарок за најдобриот пријател или индивидуален роденденски подарок За партнерот Тогаш сте загарантирани со фотографијата на глувчето од Хама. Подлогата за глувчето за дизајнирање не само што е оригинална, туку е и тотално практична. Глувчето се лизга оптимално преку површината без да остави гребнатини на бирото и без грчење.

Параметри на производот

Слична стока