.

.

WSZCML ранец на ранец на дожд Надграден водоотпорен капак на ранецот со прилагодлива вкрстена лента и засилен слој за пешачење за кампување за патување во велосипеди?

WSZCML ранец на ранец на дожд Надграден водоотпорен капак на ранецот со прилагодлива вкрстена лента и засилен слој за пешачење за кампување

DEN 191.84

Пристапност
Залиха

100% водоотпорна и неверојатна трајна : Оваа покривка на ранецот од ранец е изработен од 300 D висококвалитетен дожд изобилен, отпорен на гребење, отпорен на абење кариран Оксфорд, заштитувајќи ранец од нула, нечистотија, песок Водениот притисок на водоотпорен полиестер е 5000pa, дренажната порта може ефикасно да се исцеди. Заедно за какви било дождови, 100% гаранција за враќање на парите доколку не сте задоволни. Рефлективната лента чувајте се безбедни во текот на ноќта : Оваа покривка за заштита на ранецот има голема рефлективна лента прикачена на неа. Зголемената рефлексивна лента може ефикасно да ја намали појавата на сообраќајни несреќи и да обезбеди безбедност на активности на отворено. Надграден дизајн за целосна заштита : Прилагодливиот еластичен опсег на капакот на ранецот ви овозможува лесно да ја прилагодите големината на вашата торба. Врвните прилагодливи ленти за токи обезбедуваат дополнителна стабилност и обезбедуваат ранецот да биде целосно покриен и сув. Мулти-функција и широко примена : Поради преклопната функција на овој водоотпорен капак на ранецот, може да се користи како перница за дожд од велосипед, електрична покривка на вентилаторот и која било опрема што треба да биде изолирана во дождови во дождливите денови. Совршено погоден за пешачење, кампување, возење велосипед, риболов и други активности на отворено. Бесплатна големина на размена ако не се совпаѓаат без враќање и безгрижно 24-месечна гаранција и услуга за клиентите за живот. Целосно враќање на поврат ако се намали слајдот без враќање. Поради преклопната функција на овој водоотпорен капак на ранецот, може да се користи како перниче за велосипедски дожд, електрична покривка на вентилаторот и која било опрема што треба да биде изолирана во дождливите денови.

Параметри на производот

Слична стока