.

.

Мултифункционални закачалки за плакари за заштеда на бајтс

Мултифункционални закачалки за плакари за заштеда на бајтс

DEN 81.76

Пристапност
Залиха

Овие ланци се изработени од не'рѓосувачки челик за перформанси и отпорност на временски услови, се силни и отпорни на 'рѓа и се погодни и за внатрешни и на отворено апликации Секоја закачалка може да држи 10 облека, одржувајќи ја вашата гардероба уредна и заштеда на простор. Силен и издржлив, нема да се наведнува или да се деформира. Супер капацитет за носење на оптоварување, може да виси повеќе и потешка облека без да крши. Одличен простор за складирање на домови за заштеда на вселената што го максимизира ограничениот простор и е одличен додаток на системот за организација на вселената. Можете да ја обесувате оваа закачалка за заштеда на простор за да ги сортирате вашите различни типови облека. Овие ланци се изработени од не'рѓосувачки челик за перформанси и отпорност на временски услови, се силни и отпорни на 'рѓа и се погодни и за внатрешни и на отворено апликации. Секоја закачалка може да држи 10 облека, одржувајќи ја вашата гардероба уредна и заштеда на простор. Силен и издржлив, нема да се наведнува или да се деформира. Супер капацитет за носење на оптоварување, може да виси повеќе и потешка облека без да крши. Одличен простор за складирање на домови за заштеда на вселената што го максимизира ограничениот простор и е одличен додаток на системот за организација на вселената.

Параметри на производот

Слична стока