.

.

Тојвиски Кутии за Накит&Засилувач; Организатори 24 парчиња Кутија За Подароци За Прстен Поставете Кутии За Накит Со Кутии За Подароци За Лак За Обетки Нараквица Ѓер?

Тојвиски Кутии за Накит&Засилувач; Организатори 24 парчиња Кутија За Подароци За Прстен Поставете Кутии За Накит Со Кутии За Подароци За

DEN 2.67

Пристапност
Залиха

Сет Кутии За Подароци Со Прстен од 24 парчиња Кутии За Накит Со Кутии За Подароци Со Лак За Нараквица За Обетки Ѓердан Свадби Родендени Годишнини (Црвено ) Исто така, може да се користи како кутии за бонбони за свадби, приеми, угостителски материјали, тушеви за бебиња, родендени, бифе за бонбони, маси за десерти и многу повеќе. Стилскиот дизајн и топлата боја го прават елегантен и привлечен. погоден за самл негуван накит како што се обетка, ѓердан, нараквица и така натаму. Изработен од лесен картонски материјал, неговата конструкција е доста. Неговата форма не се намалува лесно. Дајте му на пријател или љубовник извонреден накит во овие елегантни кутии за подароци за претстојната свадба, годишнина, роденден, Денот на Вљубените и сите други специјални прилики. Сет Кутии За Подароци Со Прстен од 24 парчиња Кутии За Накит Со Кутии За Подароци Со Лак За Нараквица За Обетки Ѓердан Свадби Родендени Годишнини (Црвено ). Исто така, може да се користи како кутии за бонбони за свадби, приеми, угостителски материјали, тушеви за бебиња, родендени, бифе за бонбони, маси за десерти и многу повеќе. Стилскиот дизајн и топлата боја го прават елегантен и привлечен. погоден за самл негуван накит како што се обетка, ѓердан, нараквица и така натаму.

Параметри на производот

Слична стока