.

.

M6 x 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm копче за капакот на капакот на капакот на капакот на капакот, челикот од легура од 10,9 одделение, метричкиот ален хекса

M6 x 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm копче за капакот на капакот на капакот на капакот на капакот, челикот од легура од 10,9 одделение, метричкиот

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

Висок квалитет : Изработено е од висококвалитетен челик од легура од 10,9 одделение, а површината се третира со црн оксид Тие имаат одлична отпорност на корозија, цврстина, отпорност на абење и отпорност на ниска температура. Дијаметар на низата : 6мм; Должина на низата : 30мм, 35мм, 40мм, 45мм, 50мм; Вкупна должина : 15,3 мм; Големина на теренот : 1,0мм. Дијаметар на главата : 10,5мм; Висина на главата : 3,3 мм; Тип на погон : Allen Hex Socket 4mm. Вклучен пакет : M6 x 30mm (10 парчиња), M6 x 35mm (10 парчиња), M6 x 40mm (10 парчиња), M6 x 45mm (10 парчиња), M6 x 50mm (10 парчиња), вкупно : 50pcs ;. Секогаш кога ви требаат нас, ве молиме контактирајте не по е -пошта или Q нишка должина : 30мм, 35мм, 40мм, 45мм, 50мм; Вкупна должина : 15,3 мм; Големина на теренот : 1,0мм. Дијаметар на главата : 10,5мм; Висина на главата : 3,3 мм; Тип на погон : Allen Hex Socket 4mm. Вклучен пакет : M6 x 30mm (10 парчиња), M6 x 35mm (10 парчиња), M6 x 40mm (10 парчиња), M6 x 45mm (10 парчиња), M6 x 50mm (10 парчиња), вкупно : 50pcs ;. Секогаш кога ви требаат, ве молиме контактирајте не преку е -пошта или Q&A. Ние ќе ви обезбедиме професионални услуги и ќе ви одговориме што е можно поскоро. Ако не сте задоволни од производот, можете да добиете целосна наплата и да го купите со доверба. Материјалот е изработен од висококвалитетен челик од легура од 10,9 одделение.

Параметри на производот

  :
Слична стока