.

.

NanoSparkleCloth за гребнатини на автомобили, магична крпа за отстранување на гребење на автомобили, лесно поправете гребнатини, вртливите, остатоци од боја, дамки во вода

NanoSparkleCloth за гребнатини на автомобили, магична крпа за отстранување на гребење на автомобили, лесно поправете гребнатини,

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

Nanosparkle Cloth за гребнатини на автомобили 【Супер Нано технологија】 Нашата нано-ткаенина на искра е одлична за отстранување на светло гребнатини, гребнатини, оштетување на вода, оксидација и други загадувачи- сè додека ја избришете, гребнатинките лесно ќе се санираат, а автомобилот ќе се врати во нивниот оригинален сјај! Уште поважно, поминете помалку и заштедете време!. 【Безбедно и ефикасно】 Користење на специјална нано-формула, помага во отстранување на гребнатини на светлина и измама, итн., Вратете ја бојата на автомобилот и да ги заштитите површините на бојата. правејќи го вашиот автомобил да изгледа сосема нов !!. 【Отстранувач на гребење на автомобили Лесен за употреба】 Може да отстрани мали гребнатини на бојата на автомобилот. Како што се мало/транспарентно оштетување на облогата, гребнатини на рачките на вратите од автомобилот, ознаките за песок и прашина, лента за сонце од влакната, гребење на гранки, оштетување на мало палто, ознаки за абење на песок и др. 【Погодно за сите бои на автомобилот】 погоден за разни бои на боја на автомобили. Без разлика дали вашиот автомобил е мини автомобил или голем автомобил SUV, од црни автомобили до розови автомобили, овој отстранувач за поправка на гребење на шофершајбната, лесно отстранете ги гребнатините на автомобилот и поправете ја бојата на автомобилот со рака!. 【Nanosparklecloth за гребнатини на автомобили】 Нано магично крзно отстранувач на гребење не се перат, проверете дали областа за поправка е сува и чиста. Ако падне од земја и е покриено со прашина или песок, ве молиме не користете го повторно. Nanosparkle Cloth за гребнатини на автомобили. 【Супер Нано технологија】 Нашата нано-ткаенина на искра е одлична за отстранување на светло гребнатини, гребнатини, оштетување на вода, оксидација и други загадувачи- сè додека ја избришете, гребнатинките лесно ќе се санираат, а автомобилот ќе се врати во нивниот оригинален сјај! Уште поважно, поминете помалку и заштедете време!. 【Безбедно и ефикасно】 Користење на специјална нано-формула, помага во отстранување на гребнатини на светлина и измама, итн., Вратете ја бојата на автомобилот и да ги заштитите површините на бојата. правејќи го вашиот автомобил да изгледа сосема нов !!. 【Отстранувач на гребење на автомобили Лесен за употреба】 Може да отстрани мали гребнатини на бојата на автомобилот. Како што се мало/транспарентно оштетување на облогата, гребнатини на рачките на вратите од автомобилот, ознаките за песок и прашина, лента за сонце од влакната, гребење на гранки, оштетување на мало палто, ознаки за абење на песок и др.

Параметри на производот

Слична стока