.

.

Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување пролетен напнатост калем пролетен не'рѓосувачки челик влечење пролетен напнатост Повлечете го дијаме

Индустриска градежна машинерија затегнување на затегнување пролетен напнатост калем пролетен не'рѓосувачки челик влечење пролетен напнатост

DEN 375.36

Пристапност
Залиха

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта има добри механички својства, униформа и убава површина, силен капацитет на лежиште, отпорност на висока температура, отпорност на корозија; Тоа е идеален избор за вашата работа Големина : Дијаметар на жица (0,6мм), надворешен дијаметар (6мм), должина (120-300мм). Материјал : Не'рѓосувачки челик. Количина : 10 парчиња / 5 парчиња / 2 парчиња. Пролетната пролет е изработена од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик. Пролетта не е лесна за 'рѓа и корозија; Има голема јачина и не е лесен за деформирање; Го исполнува стандардот Рош и е еколошки. Пролетта зазема важна позиција на глобалниот пазар и е широко користена во бродови, компјутери, електроника, калапи, биологија, хемикалии, воздушна вселена, железници, нуклеарна енергија, ветерна енергија, термичка енергија, градежни машини, машини за рударство, градежни машини, лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови и лифтови Други полиња на полиња : Продолжена пролет / затегнување на затегнување : Дијаметар на жица (0,6мм), надворешен дијаметар (6мм), должина (120-300мм) Материјал : Не'рѓосувачки стилови на третман : Нетретизјето : нетретинско учество : 10 парчиња / 5 парчиња / 2 парчиња Квалитет 304 не'рѓосувачки челик. Пролетта не е лесна за 'рѓа и корозија; Има голема јачина и не е лесен за деформирање; Го исполнува стандардот Рош и е еколошки. Дијаметарот е 11мм, а должината е 10мм.) Објаснете го купувањето : Ако ја немате потребната должина, можете да купите слична големина.

Параметри на производот

Слична стока