.

.

Гловион Панда Подароци Панда Пенкало Пенкало пенкало-3-во - 1 Светне панда &засилувач; Капацитивни Игла &засилувач; Повлекува Топчесто Пенкало За Сите Капацитивни Ур

Гловион Панда Подароци Панда Пенкало Пенкало пенкало-3-во - 1 Светне панда &засилувач; Капацитивни Игла &засилувач; Повлекува Топчесто

DEN 239.84

Пристапност
Залиха

●Креативно Решение За Подароци За Љубителите на панди● внимателна идеја за подароци за Љубителите На Панди кои ви се грижат, дојдете со кутија за подароци Смешен подарок полн со љубов. Идеален за Божиќ, Нова Година, Роденден, Денот На Вљубените, Денот на Мајката, годишнината итн. Ја осветли Пандата, Слатка мала панда седи на врвот на пенкалото, само кликнете на копчето за да ја осветлите внатрешната панда .Уживање во блескавата панда за да додадете малку забава кога пишувате. ®Универзално Пенкало Со Висока Прецизност Пенкало За Игла За Висококвалитетен врв во стилот на црна гума За да бидете сигурни дека 100% Се Компатибилни со сите капацитети уреди со екран на допир (За apple i Pad, i Phone, i Pod, Kindle, Таблет, Galaxy и повеќе). Забелешки : (ве Молиме зафатете го џебниот клип за висока прецизност при употреба). Пенкало За Топчести Пенкала Што се повлекува, Пенкало со топчести точки Што се Повлекува, Пишувајќи непречено Фина Точка, Црно Мастило.

Параметри на производот

Слична стока