.

.

Кануз Воена Метална Кутија За Епл Гледајте Серија 7 СЕ 6 5 4 Метална Заштитна Обвивка Со Силиконски Ремен Отпорен На Удари Браник 45мм 44мм Часовник Мод Комплет Додатоц

Кануз Воена Метална Кутија За Епл Гледајте Серија 7 СЕ 6 5 4 Метална Заштитна Обвивка Со Силиконски Ремен Отпорен На Удари Браник 45мм 44мм

DEN 1948.80

Пристапност
Залиха

Висококвалитетен Материјал : куќиштето е изработено од целосен материјал ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, прецизната обработка и финиот процес на полирање може да го одржуваат часовникот постојано да сјае, Силиконскиот ремен е различен од вообичаениот материјал ТПУ на пазарот Силиконскиот ремен е нежен, неалергичен и не ја повредува кожата. Има карактеристики на отпорност на топлина, отпорност на оксидација, отпорност на масло и отпорност на корозија. Компатибилност : овој ремен е погоден само За Apple Watch SE, Серија 7, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Одговара на зглобот 6,6-8,7 инчи (17-22 СМ), проверете дали вашиот часовник е вистински пред модификација и надградба. Процес на производство : куќиштето е фалсификувано и полирано слој по слој, користејќи прецизна технологија за обработка и фин метод на полирање, површината е мазна, што ја подобрува удобноста и издржливоста на ременот. Ременот е изработен од флуорорубер, а секој детал во производствениот процес се разгледува од аспектите на изработката, дизајнот ,esетиката итн. Новиот дизајн совршено се вклопува со неверојатен изглед. 100% сосема нов и квалитетен : лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите, Мекоста е умерена, носете многу удобно, обликување Со Компресија,цврст и издржлив,ремен за Носење/ремен за зглоб, погоден за оригинален часовник, Извонредна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Услуги На клиентите И Внимание : Ако ви требаат повеќе различни комбинации на бои, или ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, со задоволство ќе ви ја обезбедиме најзадоволителната услуга. Сликите на часовникот се само за прикажување, ние ги продаваме само металната кутија и ременот, а не внатрешниот часовник. Висококвалитетен Материјал : куќиштето е изработено од целосен материјал ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 316 L, прецизната обработка и финиот процес на полирање може да го одржуваат часовникот постојано да сјае, Силиконскиот ремен е различен од вообичаениот материјал ТПУ на пазарот. Силиконскиот ремен е нежен, неалергичен и не ја повредува кожата. Има карактеристики на отпорност на топлина, отпорност на оксидација, отпорност на масло и отпорност на корозија.

Параметри на производот

Слична стока