.

.

Комплет за модификација на cnhkau Силиконски каиш Кореа за Apple Watch 44mm 45mm метал заштитен случај на рачен рачен зглоб за Apple Watch Series 8 7 6 5 4 SE

Комплет за модификација на cnhkau Силиконски каиш Кореа за Apple Watch 44mm 45mm метал заштитен случај на рачен рачен зглоб

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

Компатибилност : Погодно за Apple Watch Series 8 7 6 SE 5 4 (45mm/44mm) Ретрофит надградба Стилска и луксузна лента за дизајн, исклучително изработка и стилски дизајн; поудобно, едноставен и стилски, се чувствува поудобно од традиционалните - точно дизајнирани да одговараат на повеќето зглобови. Погоден како подарок за семејство или пријатели. Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време. Продадете го само комплетниот комплет за модификација, а не вклучен часовник. 41мм : за 8/7 серија44мм : за 6/5/4/SE Series45mm : за 8/7 серии.

Параметри на производот

Слична стока