.

.

ISTRIPMF 28X36 Инчен LED Бања Огледало СО Светла, Пред и Позадинско Осветлување, Анти Магла Затемнување Осветлени Бања Суета Огледало, Меморија Shatterproof Led Огледало За Бања

ISTRIPMF 28X36 Инчен LED Бања Огледало СО Светла, Пред и Позадинско Осветлување, Анти Магла Затемнување Осветлени Бања Суета Огледало, Меморија

DEN 3.00

Пристапност
Залиха

●Дизајн на предно И Позадинско Осветлување qstripmf LED огледало за бања има и предно и задно осветлување, посветло од обичното само позадинско или предно светло огледалоОва осветлено огледало за суета обезбедува оптимално осветлување за вашите потреби за чешлање.Што го прави совршен додаток на секоја модерна бања. 3 Бои природни (4000К) и бели (6000К).Исто така,може да ја затемни осветленоста(и позадинското осветлување и предното светло).Осветленото огледало за бања е совршено за создавање на вистинскиот амбиент во вашата бања.Со функцијата за меморија, поставувањето ќе биде запаметено по вашата следна употреба. €Анти-Магла : Опремена со технологија против магла, бањата со огледало против магла останува чиста и без кондензација дури и во парна бања. Оваа светлина предводена од огледало во бањата е совршена за оние кои сакаат јасен одраз за време и по туширање. €Калено стакло q : istripmf огледало за суета во бањата со светла е направено со висококвалитетно калено стакло ОД 5 ММ, кое е издржливо и отпорно на кршење. Во споредба со обичното стаклено огледало, отпорно на кршење;отпорен на експлозија;Цврст;издржлив и безбеден за употреба се најважната карактеристика. €Лесна инсталација q : ОВА LED огледало за бања може да се инсталира со опции за приклучок или хардвер.Ако користите контрола на хардверски ѕиден прекинувач, Потребен Е Професионален електричар. ●Доживотна Гаранција ztripmf осветленото огледало обезбедува доживотна гаранција, што гарантира дека сте заштитени од какви било производствени дефекти или дефекти во овој период. Ова ви дава мир на умот знаејќи дека сте инвестирале во висококвалитетно led огледало поддржано со сигурна гаранција. Совети : ако сте загрижени за осветлените огледала за сината светлина на ѕидот во бањата што влијае на вашиот одмор , можете долго да го притиснете копчето ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ за да се исклучите. ●Дизајн на предно И Позадинско Осветлување qstripmf LED огледало за бања има и предно и задно осветлување, посветло од обичното само позадинско или предно светло огледало.Ова осветлено огледало за суета обезбедува оптимално осветлување за вашите потреби за чешлање.Што го прави совршен додаток на секоја модерна бања. 3 Бои природни (4000К) и бели (6000К).Исто така,може да ја затемни осветленоста(и позадинското осветлување и предното светло).

Параметри на производот

Слична стока