.

.

Тигар Јака Сапун Диспензерот 180 Мл Црна

Тигар Јака Сапун Диспензерот 180 Мл Црна

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Квалитет : диспензерот за сапун е изработен од нерѓосувачки челик отпорен на корозија и гребење и обложен во прав во мат црна боја Лесна Инсталација : вградениот 3м силен леплив филм ја прави инсталацијата едноставна и безбедна. Функционално : лесен за употреба, и благодарение на великодушно дизајнираниот уред за пумпа, лесно можете да ја измерите совршената количина сапун. Лесен за употреба : пластичниот сад за сапун може лесно да се отстрани од држачот за лесно полнење. Гаранција : опсегот На Јака доаѓа со 10-годишна гаранција. Квалитет : диспензерот за сапун е изработен од нерѓосувачки челик отпорен на корозија и гребење и обложен во прав во мат црна боја. Лесна Инсталација : вградениот 3м силен леплив филм ја прави инсталацијата едноставна и безбедна. Функционално : лесен за употреба, и благодарение на великодушно дизајнираниот уред за пумпа, лесно можете да ја измерите совршената количина сапун.

Параметри на производот

Слична стока