.

.

Бањи Полици Ѕид Бања Решетката, Фен Сушење Решетката Мултифункционален Простор Алуминиум Складирање Бања Багажник, Погоден За Семејства, Хотели Бања Полица Орган?

Бањи Полици Ѕид Бања Решетката, Фен Сушење Решетката Мултифункционален Простор Алуминиум Складирање Бања Багажник, Погоден За

DEN 1454.40

Пристапност
Залиха

Бања Коцки ● Изработен од вселенски алуминиум, отпорен на висока температура и издржлив. ● Држачите за фен за коса се погодни за инсталација на мазни ѕидови како што се плочки, стакло и метални лимови. Тоа е разноврсна решетка за складирање што може да се користи за поставување фен за коса, чешли, итн., специјално дизајнирани приклучоци за празнење. ● Големина : 23 * 10,5 см. Послужавници За бањамулти-сцена употреба : Бања,кујна, дневна соба, тоалет, etc.Name : Мултифункционална полица за бања материјал : класификација на складирање на простор алуминиумска бања : решетка за фен за коса категорија : складирање на Бања тежина : 195бојка : злато / сребрена количина : 1 големина : 23*10,5 см.Опсег на примена : мазна површина на плочки, стаклена површина, метална површина, мермерна површина, боја за печење итн. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да купите.2, не вклучува други предмети освен решетката за складирање бања прикажана на фотографијата на производот. Ве молиме имајте предвид дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација, ве молиме разберете.

Параметри на производот

Слична стока