.

.

Кутија За Ткиво Креативна Кутија За Аголно Ткиво, Аголна Хартиена Кутија За Домашна Канцеларија, Едноставна Кутија За Складирање Ткиво На Работната Површина Домаш

Кутија За Ткиво Креативна Кутија За Аголно Ткиво, Аголна Хартиена Кутија За Домашна Канцеларија, Едноставна Кутија За Складирање Ткиво На

DEN 550.40

Пристапност
Залиха

Материјал : пластика Карактеристики : Висококвалитетна пп пластика, нетоксична и еколошка, издржлива и лесна за грижа; преклопени на половина, заштедувајќи простор. Дизајн : дизајн на заоблена порта за екстракција за лесно извлекување; 4 дизајн на тока за лесно отворање и затворање; голем дијаметар, лесен за вадење хартија. Употреба : ставете го во дневната соба и спалната соба, ставете закуски и сарафани; ставете го на масата за облекување, погодно е да се користи при правење шминка и чувајте козметика; ставете го во аголот на канцелариското биро, погодно е да се извлече и користи, а може да стави и канцелариски материјали; има широк спектар на намени. Применливи прилики : семејна спална соба, дневна соба, маса за облекување, агол на бирото, складирање и организација, го прават вашиот простор поуреден и поубав. Материјал : пластика. Карактеристики : Висококвалитетна пп пластика, нетоксична и еколошка, издржлива и лесна за грижа; преклопени на половина, заштедувајќи простор. Дизајн : дизајн на заоблена порта за екстракција за лесно извлекување; 4 дизајн на тока за лесно отворање и затворање; голем дијаметар, лесен за вадење хартија. Употреба : ставете го во дневната соба и спалната соба, ставете закуски и сарафани; ставете го на масата за облекување, погодно е да се користи при правење шминка и чувајте козметика; ставете го во аголот на канцелариското биро, погодно е да се извлече и користи, а може да стави и канцелариски материјали; има широк спектар на намени. Применливи прилики : семејна спална соба, дневна соба, маса за облекување, агол на бирото, складирање и организација, го прават вашиот простор поуреден и поубав.

Параметри на производот

Слична стока