.

.

Н / А Крпи За Раце Абсорбента - Простор Мрзливи Меки Мали Крпи Украсни Крпи За Теретана За Бања, Кујна, Патување, Тренинг

Н / А Крпи За Раце Абсорбента - Простор Мрзливи Меки Мали Крпи Украсни Крпи За Теретана За Бања, Кујна, Патување, Тренинг

DEN 159.84

Пристапност
Залиха

?Висок Квалитет? Оваа крпа изработена од полиестер (печатена површина) и 100% памук, обезбедува максимална апсорпција, но во исто време осигурува брзо сушење, произведено Специјално за Американски Стандард ?Без Бледнее И Без Фуз? Дизајнот на хеминг прави потрајни, без избледување и без замаглување откако ќе ја измиете крпата за раце, мека и пријателска за кожата, лесна за носење. ?Машина За Перење? Нежно миење со раце, исто така може да се мие со машина. ?Прекрасен Дизајн? Уникатниот дизајн на моделот ги тера луѓето да блеснат, изгледот и практичните потреби можат да ве задоволат. ?Повеќенаменски? Бидете погодни за Теретана, спортски терен, базен, трчање, разновидни прилики, совршена декоративна крпа за бања, плажа итн. ?Висок Квалитет? Оваа крпа изработена од полиестер (печатена површина) и 100% памук, обезбедува максимална апсорпција, но во исто време осигурува брзо сушење, произведено Специјално за Американски Стандард. ?Без Бледнее И Без Фуз? Дизајнот на хеминг прави потрајни, без избледување и без замаглување откако ќе ја измиете крпата за раце, мека и пријателска за кожата, лесна за носење. ?Машина За Перење? Нежно миење со раце, исто така може да се мие со машина. ?Прекрасен Дизајн? Уникатниот дизајн на моделот ги тера луѓето да блеснат, изгледот и практичните потреби можат да ве задоволат.

Параметри на производот

Слична стока