.

.

Насловна-X Јасно Акрилик Памук Топката И Држач За Брис Во Собата, 2 Прикачени Тегли Со Школка Капаци За Бања За Складирање, 6 l x 3 q W x 4 q H, Јасно

Насловна-X Јасно Акрилик Памук Топката И Држач За Брис Во Собата, 2 Прикачени Тегли Со Школка Капаци За Бања За Складирање, 6 l x 3 q W x 4 q

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

ДОДАТОЦИ за СКЛАДИРАЊЕ БАЊА : однесете ја вашата организација за бања на следното ниво Вашите контејнери за складирање можат да изгледаат како дел од вашиот декор со нашите акрилни тегли за аптеки за памучни топчиња и памучни брисеви. Чувајте го вашиот шалтер чист од неред без да го жртвувате стилот кога го користите нашиот decетски декор за бања!. ОРГАНИЗАТОР НА СУЕТА : Нашите акрилни тегли не се ограничени само на држење брисеви и памучни топчиња. Тие можат да се користат за ништо! Ставете четки за шминка, додатоци за коса или други предмети за бања во нив. Тие исто така можат да се користат во уметничка просторија за сјај, четки за боја и моливи или во канцеларија за штипки, штипки и спојници. МИНИМАЛИСТИЧКИ ДЕКОР ЗА БАЊА : без разлика за кој стил на внатрешен дизајн одите, нашите тркалезни акрилни контејнери се одличен избор. Овие јасни контејнери за бања се чисти и минималистички во дизајнот, и тие сѐ уште не заземаат многу простор држете многу мали додатоци за бања! Капаците на школка додаваат прекрасен допир на секој простор. АКРИЛНИ ТЕГЛИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : силната и цврста акрилна пластика е без БПА, што ги прави овие безбедни и функционални тегли за бања. Вашите брисеви, сунѓери за шминка, вратоврски за коса или што било друго што можете да го вклопите во нив ќе бидат заштитени од прашина и вода. Сега можете да чувате секојдневни предмети во елегантен сад без страв дека ќе се скрши!. СКЛАДИРАЊЕ ЗА СИТЕ ВАШИ ПОТРЕБИ : можете да соберете многу различни работи во нашите контејнери за складирање бања. Со големина од 6 "Л х 3" Ш х 4 " Ч, А со едната тегла поголема од другата, можете да складирате различни основни предмети за бања. Овој комплет е одличен за секој што сака дополнително складирање или за студенти кои живеат во студентски домови или апартмани. Тоа може да биде кавга што пребарува низ фиока во вашата бања само за една вратоврска за коса, една памучна крпа или една памучна топка. Со нашите проѕирни акрилни тегли со капаци за додатоци за бања, канцелариски материјали, уметнички материјали или што било друго, можете да ги организирате вашите мали нокти и предмети и секогаш да ги чувате на повидок! 2-те тегли се поврзани една со друга за да можете да ги чувате сите ваши работи блиску еден до друг за полесно користење.

Параметри на производот

Слична стока