.

.

Видлински жени плус големина врвови V вратот летни маици шарени шари со краток ракав Туника

Видлински жени плус големина врвови V вратот летни маици шарени шари со краток ракав Туника

DEN 415.84

Пристапност
Залиха

95% рајон, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Плус кошули со големина за жени со мека и дише ткаенина, пријатна и нема да се држат на вашата кожа. Врвовите на жените плус големината се карактеризираат со длабок V врат, шарен краток ракав, блок во боја, детали за разделување на странични страни. Женски плус големина со должина на туника за да го покриете стомакот, пространа и истегната за преголем изглед. Lumberенски плус големина летни врвови, совршени со фармерки или хеланки, погодни за повеќето прилики. Стандарден американски женски плус големина XL-4 XL (14plus-26plus), ве молиме изберете ја големината што обично ја носите.

Параметри на производот

Слична стока