.

.

Женски долг ракав отворен предниот дел од кардиганска облека за надворешни работи - Cardigan Cardigan Casual Classic Soft Scit Jumper

Женски долг ракав отворен предниот дел од кардиганска облека за надворешни работи - Cardigan Cardigan Casual Classic Soft Scit Jumper

DEN 175.68

Пристапност
Залиха

Cardенски Ноќта на вештерките Кардиган Направени во САД или увезени. Белешки за големина !!! : Ве молиме, изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот!. Повлечете го затворањето. Миење на машината / миење на рацете, без згаснување. Функција : Единствената истегната, измислица ве одржува свежа во зима, и топла во зима, нудејќи совршен избалансиран палто или кардиган што можете да го најдете. Дизајни : Лесен и пријатна топол материјал. Меки лесни лабави врвови, врвовите на палто, отворени предни кардигани и есен и зимски обичен, со долг ракав, палто на палто, кардиганс на палто, прави стил на релаксирање. Повод : женските обични маички се погодни за сите прилики, особено обичните излети, плажа и активности за одмор. Совршено за пролет, зима и есен, моден уличен стил, датира, хавајски, секојдневно секојдневно носење, носење на плажа и др. Сите натпревари : Овој женски зимски врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, секојдневно дневно Носете, костум за сите сезони. Костум за пролет, зима, зима. Можете да го совпаднете со панталони, фармерки или здолништа за да добиете обичен, но стилски изглед. Работата е направена подобро : Ние ги слушаме повратните информации од клиентите и ги прилагодуваме сите детали за да се обезбеди квалитет, вклопување и удобност. Вашето задоволство е нашиот успех, ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата! Дајте ни шанса, да ви даде поголема веројатност!. Cardенски Ноќта на вештерките Кардиган. Направени во САД или увезени. Белешки за големина !!! : Ве молиме, изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот!. Повлечете го затворањето. Миење на машината / миење на рацете, без згаснување. Функција : Единствената истегната, измислица ве одржува свежа во зима, и топла во зима, нудејќи совршен избалансиран палто или кардиган што можете да го најдете. Дизајни : Лесен и пријатна топол материјал. Меки лесни лабави врвови, врвовите на палто, отворени предни кардигани и есен и зимски обичен, со долг ракав, палто на палто, кардиганс на палто, прави стил на релаксирање. Повод : женските обични маички се погодни за сите прилики, особено обичните излети, плажа и активности за одмор. Совршено за пролет, зима и есен, моден уличен стил, датира, хавајски, секојдневно секојдневно носење, носење на плажа и др. Сите натпревари : Овој женски зимски врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, секојдневно дневно Носете, костум за сите сезони. Костум за пролет, зима, зима. Можете да го совпаднете со панталони, фармерки или здолништа за да добиете обичен, но стилски изглед. Работата е направена подобро : Ние ги слушаме повратните информации од клиентите и ги прилагодуваме сите детали за да се обезбеди квалитет, вклопување и удобност. Вашето задоволство е нашиот успех, ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата! Дајте ни шанса, да ви даде поголема веројатност!. Здраво, драг клиент, (◕ᴗ◕✿) Добредојдовте во продавницата „Sunaei“ [нашата продавница] : Sunaei е меѓународен бренд за облека што се фокусира на женска и машка облека, врвови, палто, кошула, фустан, костим за капење, бикини, долна облека , Babydoll, облека за спиење, долна облека, PJ сет, итн.

Параметри на производот

Слична стока