.

.

Карера Машки ЦА2004Т/С Тркалезни Очила за Сонце, 51 мм

Карера Машки ЦА2004Т/С Тркалезни Очила за Сонце, 51 мм

DEN 0.67

Пристапност
Залиха

Увезени Композитна леќа. Не-Поларизирани. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 51 милиметри. Мост : 51 милиметри. Рака : 135 милиметри. Карера 100% УВ заштитени очила за сонце. Композитна леќа. Не-Поларизирани. Ув Заштита слој слој. Ширина на објективот : 51 милиметри. Мост : 51 милиметри. Рака : 135 милиметри. Карера 100% УВ заштитени очила за сонце.

Параметри на производот

Слична стока