.

.

Спортски Градници За Жени Целосна Покриеност Чипка Градник Безжичен Склекови Градник Беспрекорен Удобен Јога Градник Еднобојна Бралета

Спортски Градници За Жени Целосна Покриеност Чипка Градник Безжичен Склекови Градник Беспрекорен Удобен Јога Градник Еднобојна

DEN 1.67

Пристапност
Залиха

85% Полиестер, 15% Памук Произведено ВО САД и Увезено. За Испорака : ✈ ✈ ✈ ✈ Забрзана Испорака : 3-7 Дена.✈ ✈ ✈ ✈ Стандардна испорака : 7-15 дена. Во Рок Од 24 Часа Испорака Надвор. Белешка За големина : ве Молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Можете да се повикате на нашата СОПСТВЕНА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ на сликата на производот за да ја пронајдете вашата најдобра форма. (Голем Попуст, Купи 2 добие 35% попуст, Купи 4 добие 1 слободен!!!). Жените Градници Дозвола Топла Продажба Денес Се Занимава, затворање Тока. Рачно Миење Само, Висат Или Линија За Сушење, Не Се Сушат, не избелуваат. Супер Удобно И Дише-Изработено од 85% Полиестер и 15% памук. Супер мек и удобен, дише и нема мирис. Нашиот градник ќе биде совршено нежен за вашата кожа и нема да ги компресира градите, без воздржаност. Се чувствувате како да не носите ништо. Исто така, може да се пере и издржлив, и нема да се деформира по миењето. Без жица беспрекорен удобен градник за жени, тенок мек и лесен, вистински градник со нула чувство, исто како да не носите ништо, Можете Да Уживате Во Поголема Удобност!. Подигнете и Активирајте Ги Градите-Од Половина Чаша до Полна Чаша, Го Вложувате Целиот Напор и Грижа во Подобрувањето и Удобноста на Бистата. Обликувањето И Моќниот Градник За Кревање Обезбедуваат Моментално Вајање На Обликот И Контурата На Градите Против Доделување, Создавајќи Повесела И Помазна Форма со Целосна Поддршка. Нашиот градник ви обезбедува целосна покриеност и висока поддршка, што може да спречи доделување на градите и да постигне рамнотежа помеѓу поддршката и пластичноста, давајќи ви шармантна линија на градите. Обликување и Моќен Градник За Кревање-Се Верува Дека Нашиот Градник Ги Турка Маснотиите На Рацете И Под-млечните мускули Назад Во Вашите Гради, Помагајќи Им на Вашите Мускули да се Вратат во Нивната Соодветна Положба за Ефект на Слабеење. Исто Така, Помага Да се Подобри Циркулацијата на Крвта, А Еластичниот Материјал Што се Користи во Градникот Исто Така Може Да Го Намали Зголемувањето На Маснотиите и Да Престане Да Ги Опушта Градите. Градникот е доволно растеглив за да не навлезе во непријатни маснотии во грбот и пазувите, ќе ги изедначи страничните гради, испакнатините и грозните линии на градникот. Дизајн За притискање И Гушкање-Дизајниран Имајќи Ја Предвид Вашата Биста, Овој Градник Со Целосна покриеност Со Прилично нурнување во Центарот и Мека Чипка што се гушка И Им Помага На Маснотиите Во Пазувите Да Се вратат На Градите За Да Изгледаат Поголеми И Турнете Го Нагоре За Да Добиете Весел, Полн И Бујна Изглед Што Сите Ние Отсекогаш Сме Го Посакувале. И ремените за рамо се проширија НА 3СМ, не лесно се лизгаат и нема да ги задават рамената. Задните токи можат лесно да се прилагодат на удобна положба. Погоден За Секого И Секоја Пригода - нашиот градник е погоден за секоја облека, Како Што Се Маица, елек, фустан, пижами итн. И, исто така, можете да го носите како лесен спортски градник, јога градник, градник за спиење итн. Женски Градници Со Мека Чаша За Дишење Со Плус Големина Совршени За Сите Спортови Како Што Се Трчање, Џогирање, Танцување, Возење Велосипед, Тенис, Бадминтон, Јога и Многу Повеќе. Нема Непријатна Долна Жица, но Не Ги Израмнува Вашите Гради и Сепак Го Дава Подигнатиот Изглед. Добредојдовте На Store Lmsxct Store Продавница (◕ ᴗ◕✿) Ви Посакуваме пријатно шопинг искуство Во нашата продавница Опис На Производот : Материјал : Полиестер,Најлон,Спандекс Пол : Женски,Жени,девојки Стил : Секси,Мода,Секојдневна Пригода : Секојдневно, Јога, Спорт Како да се мие : Рачно Перење Студена Сезона : Fall, Зима, Пролет, Лето што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Секси Градник Белешки : Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го нашиот сервисен тим, ние ќе го решиме за вас.

Параметри на производот

Слична стока