.

.

Женски Модни Печатени Јога Панталони Плус Големина Обични Спортски Панталони Со Висок Струк Ц250

Женски Модни Печатени Јога Панталони Плус Големина Обични Спортски Панталони Со Висок Струк Ц250

DEN 1.00

Пристапност
Залиха

100% Полиестер Одговара : Одговара на големината. Стил : Секојдневен. Информации за производот : . Материјал : Полиестер. Големина табела : Големина : XS Половината : 56cm/22.05" Колк : 74cm/29.13" Должина : 87cm/34.25"Големина : S Половината : 60cm/23.62" Колк : 78cm/30.71" Должина : 89cm/35.04"Големина : M Половината : 64cm/25.20" Колк : 82cm/32.28" Должина : 91см/35.83"големина : л половината : 68см/26.77" колк : 86см/33.86" должина : 93см/36.61"големина : xl половината : 72см/28.35" колк : 90см/35.43" должина : 94см/37.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилски и моден Цврст ве прават попривлечни 3.Совршен со Вашата Маица итн .Одлично за јога, Дневно, хеланки, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Носењето на овие панталони ќе биде вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Крпеница Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 2 Женски панталони.

Параметри на производот

Слична стока