.

.

Адријана Папел Женски Миди Фустан Со Монистра

Адријана Папел Женски Миди Фустан Со Монистра

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

100% Полиестер Затворање на патент. Миење Раце Само. Ние веруваме во повеќе од еден поглед, ние испорача ЧУВСТВО. Нашата мисија е да ги прославиме важните моменти од животот СЛАВЕЈЌИ ЈА ЖЕНАТА што ги доживува. Миди фустан со илузија на вратот со монистра со ракави на лактот и здолниште од тул.

Параметри на производот

Слична стока