.

.

50мм зелени алигаторски стаклени очи Накит за изработка на уметнички кукли делови таксидермиски скулптури рамни кабини куполи куполи

50мм зелени алигаторски стаклени очи Накит за изработка на уметнички кукли делови таксидермиски скулптури рамни кабини куполи куполи

DEN 255.84

Пристапност
Залиха

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти за занаетчиство Flatback Cabochons : Малку куполи на површината на окото и рамен на грб. Разновидни : Користете ги овие стаклени кабини за очи во правење кукли, дизајн на накит, хартија од хартија, косплеј и многу повеќе!. Висок квалитет : Рефлексиите прикажани на сликите се од осветлувањето што се одразува на стаклените површини, нема рефлексии во самите очи. Направено во САД : првично дизајниран и рачно изработен во Спекане, Вашингтон, САД. Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти за занаетчиство. Flatback Cabochons : Малку куполи на површината на окото и рамен на грб. Разновидни : Користете ги овие стаклени кабини за очи во правење кукли, дизајн на накит, хартија од хартија, косплеј и многу повеќе!.

Параметри на производот

Слична стока