.

.

Занаетчиски ножици Декоративен раб, ножици за ножици за ножици со 5 шема за деца за деца за деца за изработка на резерви за книги

Занаетчиски ножици Декоративен раб, ножици за ножици за ножици со 5 шема за деца за деца за деца за изработка на резерви за книги

DEN 277.76

Пристапност
Залиха

Пластично покривање - Сечилото е покриено со пластика, што ги спречува децата да ги сече рацете кога го користат, чувајќи ги децата безбедни 5 во 1 - Еден пар ножици, четири заменливи модели на дизајн, лесен за употреба, совршен за децата да започнат да учат да користат ножици. Ергономски - Ергономски ножици за зафаќање за десна и лева употреба, безбедни и лесни за употреба, инцизивни лопати за прецизни намалувања без опасност. Создадете забавни декоративни граници - Декоративни ножици прави сложени украсени намалувања за различни обврски и граници, фенси ножици помага да се додадат украсни рамки на постери, градежна хартија или омилени фотографии од хартија Zink. Широка апликација - Занаетчиски ножици сет обезбедува бесконечни можности за дизајн за вашите албуми, честитки, книги за меморија, подароци и други занаети со хартија и фотографии. Спецификација : Тип на ставка : Craft Scissors Decorative Ed Gemater : Пластика, не'рѓосувачки челик Производ Употреба : Намалување на хартија со пет списоци со облици : 1 x ножици4 x глава на секач.

Параметри на производот

Item Type:
CraftScissorsDecorativeEdge
Material:
Plastic, Stainless Steel
Product Use:
Paper Cut with Five Shapes
Package List:
1 x Scissors:
4 x Cutter Head:
Слична стока