.

.

ДС. Карактеристичен стил дрвена рачка восок лажица за печат за запечатување

ДС. Карактеристичен стил дрвена рачка восок лажица за печат за запечатување

DEN 111.84

Пристапност
Залиха

Задолжително за какво било запечатување Идеален додаток или за топење на восоци за запечатување без пламен или горилник. Корисна алатка за лажица запечатување восок што се стопи во поголеми серии на вашиот проект. Дрвената рачка помага да се избегне горење на прстот. Голем капацитет, великодушно со големина на лажица. Големина (CM) : 3 (D) x 10 (L). Пакетот вклучува : лажица за топење за печат за запечатување x 1 (восоците не се вклучени). Задолжително за какво било запечатување. Идеален додаток или за топење на восоци за запечатување без пламен или горилник. Корисна алатка за лажица запечатување восок што се стопи во поголеми серии на вашиот проект. Дрвената рачка помага да се избегне горење на прстот. Голем капацитет, великодушно со големина на лажица. Големина (CM) : 3 (D) x 10 (L). Пакетот вклучува : лажица за топење за печат за запечатување x 1 (восоците не се вклучени).

Параметри на производот

Слична стока