.

.

Спојката на вентилаторот Компатибилна Со Chevrolet Gmc C1500 C2500 K1500 K2500 Приградски 6.5 L Турбо Дизел

Спојката на вентилаторот Компатибилна Со Chevrolet Gmc C1500 C2500 K1500 K2500 Приградски 6.5 L Турбо Дизел

DEN 227.20

Пристапност
Залиха

Детали за поставување : Обратна Ротација Тешка Должност Термички Вентилатор Спојката Означени Гпц Болт-На Типот Поставување На Возилото : Напред. Инсталира исто како фабричка единица. Исти димензии Како Оригиналниот Дел. Директна замена за вклопување. Детали за монтирање : Обратна Ротација Тешка Должност Термичка Спојка На Вентилаторот Означена Со Гпц Завртка-За Поставување На Типот На Возилото : Фронтинсталира исто како и фабричките единици исти димензии како И Оригиналната замена За директно вклопување на Делот.

Параметри на производот

Слична стока