.

.

Автоматско Вентилација [АВС] Надвор Од Планината Вентвизор | 1995 - 1998 Хонда Одисеја, 1996 - 1998 Исузу Оаза-Чад, 4 компјутер. | 94256

Автоматско Вентилација [АВС] Надвор Од Планината Вентвизор | 1995 - 1998 Хонда Одисеја, 1996 - 1998 Исузу Оаза-Чад, 4 компјутер. | 94256

DEN 1279.68

Пристапност
Залиха

ФИТМЕНТ - 1995-1998 Хонда Одисеја 1996-1998 Исузу Оаза ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-Дизајнирано за да одговара на годината на вашето возило, изработка и модел, овој надворешно монтиран дефлектор на странични прозорци има заоблен дизајн кој ги прегрнува контурите на вашето возило и доаѓа во темен чад или хромирана завршница за вистински прилагоден изглед. ОСВЕЖЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗЕЊЕ-Лесно освежете го воздухот во кабината без да дозволите дожд или време-само испукајте го прозорецот за да ги отстраните застоените, тврдоглави мириси од работи како домашни миленици, пушење или валкани спортски торби за деца. УЛТРА-ЦВРСТО Конструиран со висококвалитетен акрилик отпорен на удари кој е отпорен на гребење, безбеден за миење автомобили и никогаш нема да избледи или обезбојува од изложување на сонце. Произведено во САД со глобални материјали. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Држачи за неколку минути користејќи претходно нанесена леплива лента за монтирање ОД 3М автомобилска класа(вклучена). ФИТМЕНТ - 1995-1998 Хонда Одисеја 1996-1998 Исузу Оаза. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-Дизајнирано за да одговара на годината на вашето возило, изработка и модел, овој надворешно монтиран дефлектор на странични прозорци има заоблен дизајн кој ги прегрнува контурите на вашето возило и доаѓа во темен чад или хромирана завршница за вистински прилагоден изглед. ОСВЕЖЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗЕЊЕ-Лесно освежете го воздухот во кабината без да дозволите дожд или време-само испукајте го прозорецот за да ги отстраните застоените, тврдоглави мириси од работи како домашни миленици, пушење или валкани спортски торби за деца. УЛТРА-ЦВРСТО Конструиран со висококвалитетен акрилик отпорен на удари кој е отпорен на гребење, безбеден за миење автомобили и никогаш нема да избледи или обезбојува од изложување на сонце. Произведено во САД со глобални материјали. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Држачи за неколку минути користејќи претходно нанесена леплива лента за монтирање ОД 3М автомобилска класа(вклучена). Оригиналниот дефлектор На страничниот прозорец Avs ventivsor® нуди врвна заштита и стил на прозорецот со својот модерен, закривен дизајн! Оригиналните дефлектори на ventvisor® се инсталирани надворешно над прозорецот со опрема за квалитет НА OE и се прецизно дизајнирани за прилагодено да одговараат на годината, марката и моделот на вашето возило.

Параметри на производот

Слична стока