.

.

Равен Хроники #3 ВФ/НМ; калибар стрип

Равен Хроники 3 ВФ/НМ; калибар стрип

DEN 79.84

Пристапност
Залиха

Напишано Од Брајанdreрјус Илустрирано Од Вејн Вансант. Точка : Равен Хроники #3 Издавач : Калибар Покрие Уметник : Кен Мејер Џуниор Писател : Брајан Artistрјус Уметник : Вејн Вансант Приказни : Дождот Луѓе Забележува : Б ка. 1995 Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Параметри на производот

Слична стока