.

.

Детективски Стрипови #638 VF; DC стрип | Бетмен Питер Милиган

Детективски Стрипови 638 VF; DC стрип | Бетмен Питер Милиган

DEN 79.84

Пристапност
Залиха

Напишано Од Питер Милиган Илустрирано Од Џим Апаро. Напишано Од Питер Милиган. Илустрирано Од Џим Апаро. Точка : Детектив Стрипови #638 Издавач : Дц Покритие Уметник : Скот Хемптон Писател : Питер Милиган Уметник : Џим Апаро Настапи : Бетмен (Брус Вејн), Баткејв, Алфред Пениворт Приказни : Бомба Белешки : Бетмен оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Параметри на производот

Слична стока