.

.

Термиум за перформанси на Performanceенски премиум перформанси во Калвин Клајн

Термиум за перформанси на Performanceенски премиум перформанси во Калвин Клајн

DEN 2.33

Пристапност
Залиха

54% памук, 40% полиестер, 6% спандекс Повлечете го затворањето. Голем пат луксуз : Носете џемпер над овие женски панталони во зима, маици и дуксери во пролет и лето или облечете ги за да се опуштат околу домот. Годинава луксуз : Носете џемпер над овие женски панталони во зима, маици и дуксери во пролет и лето или облечете ги за да се опуштат околу домот. Перформансите на Калвин Клајн создаваат активна облека за жени што можат да се носат во теретана или за секојдневно носење. Посебен фокус за перформансите на Калвин Клајн е фаќање на забавни, модни трендови и користење на ткаенини „лесни за нега“ за да ве натера да изгледате стилски и удобно за вашите вежби и за сите ваши обични активности. Перформансите на Калвин Клајн прават нешто за секоја жена, без оглед каква е вашата големина или начин на живот.

Параметри на производот

Слична стока