.

.

Женски обични блејзери моден печатење руфла со долги ракави отворени предни канцелариски јакни за автобуси со џебови со џебови

Женски обични блејзери моден печатење руфла со долги ракави отворени предни канцелариски јакни за автобуси со џебови со џебови

DEN 299.20

Пристапност
Залиха

95% полиестер, 5% спандекс Увезени и 7-16 дена испорака. Белешка за големина - Проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Може да се однесувате на нашата табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдоброто вклопување. (Голем попуст, купете 2 Добијте 35% попуст, купете 4 Добијте 1 бесплатно !!!). Полиестерска обвивка. Чистење на топла продажба на денешните зделки, затворање на копчињата. Машина / рака миење во ладна вода, висат или линија за да се исушат. Материјал : Полиестер и спандекс. Мека лесна ткаенина, многу истегнување и толку удобна, полна наречена, супер мека и пријателска за кожата да носи цел ден, може да носите за секојдневно. Погоден за пролетно лето и есен зима. Што открива елегантен шарм во ретро. Карактеристики : Lapel Cooled, долг ракав, затворање на отворено предно/копче, цврста боја/печатење, целосно наредени, постепено рамо, две функционални џебови со размавта, опуштено вклопување, обични и основни, женски блејзери и јакни за костуми, блејзери за професионален, секси блејзер За забава, женска деловна облека. Повод : Оваа блејзер јакна е погодна за секојдневен живот, обичен уличен изглед, деловна облека, стил на работа, датуми за вечера, слободно време, средба, прослави, празник, шопинг, клуб, одмор, забава, коктел, дружење и други специјални настани.

Параметри на производот

Слична стока