.

.

Северно лице Унисекс-возрасни женски мажи Класа V Bmimmer

Северно лице Унисекс-возрасни женски мажи Класа V Bmimmer

DEN 496.80

Пристапност
Залиха

Увезени Затворање на затворање. Само миење на рацете. Блокирајте го сонцето. Гордо препорачана од Фондацијата за рак на кожата, оваа капа обезбедува безбедна и ефикасна заштита од УВ. Со искривен кабел и носете јамка на задниот дел, идеално е за влажни денови, топли денови и сè што е помеѓу. Безбедно вклопување. Никогаш не престанувајте да истражувате со функционални карактеристики кои ви помагаат да одите понатаму - лебдечки оброк и прилагодлива лента за брадата со заклучување на кабелот за вклучување направено од рециклирана океанска пластика, ве спречува да ја изгубите капа кога авантурите се диви. Премиум ткаенина. Направено од делумно рециклирана најлон мешавина, оваа лесна капа за корпи обезбедува трајна заштита на сонцето, без оглед во кои услови истражувате. Разновидност на отворено. Одлично за носење на летното сонце, оваа капа се одликува со ткаенини од пот, ткаенина од трева и фактор на заштита на ултравиолетовите (UPF) 40+ заштита за долги, незаборавни денови во одличните на отворено.

Параметри на производот

Слична стока