.

.

Трендовски кралица женски половина патент исечен пулвер џемпери од руно четвртина патенти дуксери зимска облека џемпер дупка палецот дупка

Трендовски кралица женски половина патент исечен пулвер џемпери од руно четвртина патенти дуксери зимска облека џемпер дупка палецот

DEN 0.33

Пристапност
Залиха

50% полиестер, 50% памук Затворање на патент. ★ Дизајн : женски руно наредени атлетски дуксери, женски џемпер на пулвер, јака од рамо, џебови од кенгур, долг ракав со дупки со палецот, помогнете да ги одржувате ракавите на место, 1/2 поштеда нагоре, патентот работи непречено, цврста боја, јака за стоење , Y2 K Облека, руно наредена, мека внатре, опуштено вклопување, култура на култури, есен/зима облека за жени. ★ На натпревар : Оваа зимска половина зип женски модни дуксери и џемпери е лесно да се комбинираат со обични атлетски панталони, џогери и панталони со широко нозе за обичен спортски изглед, или совршен со шорцеви, патики, обични чевли за создавање мода и шик гледајќи во Пролет, есен и зима. Тоа е идеален избор во вашата гардероба. ★ Повод : Руно дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, играње топка, качување, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, уметничко лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, есен и зима.

Параметри на производот

Слична стока