.

.

Вилит женско тениско здолниште со високи половини за голф атлетски трчање спортови спортови здолништа со топчести џебови УВ заштита

Вилит женско тениско здолниште со високи половини за голф атлетски трчање спортови спортови здолништа со топчести џебови УВ заштита

DEN 399.68

Пристапност
Залиха

Материјали : 90% полиестер / 10% спандекс; Поставена мрежа : 95% полиестер / 5% спандекс; UPF 50+ помага да се блокираат 98% од штетните ултравиолетови зраци Повлечете го затворањето. Лесна и дишење : Лесна, ткаенина што ја носи потта ја повлекува влагата од телото за да може потта да се исуши брзо. Висока половината и широката лента за половината : Удобната еластична лента за половината седи рамно до кожата, обезбедувајќи целодневна удобност. Удобно два слоја : Надворешното здолниште обезбедува без напорно движење, додека внатрешните шорцеви, изработени од ткаенина што може да се дишат, се удобни и свежи. Складирање : Внатрешните шорцеви имаат една двојна под џеб, држете тениски топки, третмани со кучиња и една страна џебови за чување телефон или клучеви. Повод : Совршен избор за тенис, бадминтон, тенис на маса, танц, вежбање во теретана, навивач, голф.

Параметри на производот

Слична стока