.

.

Pullovery на женските женски амашију, исечен џемпер на екипажот на вратот со долги ракави, врвови на земјоделски култури

Pullovery на женските женски амашију, исечен џемпер на екипажот на вратот со долги ракави, врвови на земјоделски култури

DEN 431.84

Пристапност
Залиха

55% памук, 45% полиестер Повлечете го затворањето. Исечена маичка е изработена од густа ткаенина од руно, мека, пријатна и топла. Совршен костум за зимска и студена сезона. Оваа маичка за култури има долг ракав, врат од екипаж, капка рамо, цврста боја, полите со суровини на земјоделски култури, манжетни со ребрести, затворање на влечење, лабава вклопување. Погодно е за секојдневно носење, тренингот, ловење, атлетска, салата, јога, активности на отворено, спорт, трчање, датира, шопинг, училиште, одмор, подарок, забава, клуб, празник, итн. Чекајте хеланки/ фармерки/ здолниште/ шорцеви. Лесно е да се совпадне и може да создаде многу различни стилови. Одлична ставка за вашата зимска гардероба. Машината што може да се мие ладно во торба за перење. Проверете ја табелата за големина на облеката на описот на производот пред да го купите. Ве молиме, дозволете 0,4 "-0,8" се разликуваат поради рачното мерење. Големина мало одговара за нас 4-6; Средна големина за нас 8-10; Голема големина за нас 12-14; Големина X-голема одговара за нас 16-18; Големина XX-голема одговара за нас 16 W-18 W. Бренд : Амашију. Материјал : 55% памук, 45% полиестер. Дизајн : Цврста боја, вратот на екипажот, капка рамо, растојание од суровини, ребрести манжетни, затворање на влечење.

Параметри на производот

Слична стока