.

.

Wените на Винкони се лизгаат шорцеви под фустани кратки хеланки чипка под шорцеви

Wените на Винкони се лизгаат шорцеви под фустани кратки хеланки чипка под шорцеви

DEN 271.84

Пристапност
Залиха

90% модален памук, 10% спандекс Висока еластична и ултра мека модална памучна ткаенина. Повлечете го затворањето. Проверете ги информациите за големината подолу за соодветна големина. (Опис на производот). Трендовски и секси чипка исечете ги полите. Покажете ја вашата женска линија. Удобна и еластична половината. Истегнување и тенок вклопување. Ултра тенка, мека, дишење, измазнување и лесна текстура. Се чувствува одлично против кожата. Безбедносни панталони. Идеално за носење под кратки здолништа, туника или фустан. Погоден за девојчиња, тинејџери, ситни, жени. Премиум квалитет и издржлива ткаенина. Ги задржува формата и бојата по миењето. Табела на големини : . XS големина : должина 11 инчи, половината 22-32 инчи. Големина на S : должина 12 инчи, половината 24-34 инчи. М големина : должина 13 инчи, половината 25,5-36 инчи. L големина : должина 13,5 инчи, половината 26,5-38 инчи.

Параметри на производот

Слична стока