.

.

Hyz Women'sенски беспрекорен тренинг 2 парчиња облеки со високи нозе на половината прилагодлива лента за јога градник поставува

Hyz Women'sенски беспрекорен тренинг 2 парчиња облеки со високи нозе на половината прилагодлива лента за јога градник поставува

DEN 2.00

Пристапност
Залиха

90% најлон, 10% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : Направено од 90% најлон+10% спандекс, ткаенината дава немилосрдна поддршка со супер-меко луксузно чувство; Супер-мека ткаенина влага за да ви помогне да останете без пот и без чафе. Легање : Голем половината Непрекината за контрола на стомакот на жените за контрола на стомакот се прошири со двојно слоевит ребрести половини, за одлична контрола на стомакот; Дизајнот на лакот на задникот, дајте му на задникот рационализиран изглед како сочна праска, совршено обликувајќи го задникот, покажете ја вашата шармантна и секси крива. Кажете му збогум на мафинот и да бидете подобри. Не-проследување на 4-та истегнување : тренингот за тренингот се прави од најквалитетни непроaирни ткаенини со посебен занает за шиење за да ги направи доволно густи за да покрие сè, но секако дека не е премногу жешко. Покрај тоа, овие 4-насочни ленти со спортски спортови Каприс обезбедуваат голема слобода на движење што би можеле да ја сакате за време на тренингот. Отстранлив подлога : Вградените отстранливи влошки, можат да се променат според барањата на себе; оваа активна облека за жени е добра за секојдневниот активен животен стил како вежбање во теретана, чашите со подесување додаваат целокупна структура и поддршка, отстранливи чаши со лесно растојание, дизајнирани да издржат среден На вежби со големо влијание, заштитете ги градите од штета.

Параметри на производот

Слична стока