.

.

Adенски жени на Адидас сопствена тешка

Adенски жени на Адидас сопствена тешка

DEN 3.33

Пристапност
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Мека и издржлива ткаенина. Екипажот обезбедува целосна покриеност. Системот за управување со влага на Aeroready ви овозможува да се чувствувате пријатно во низа услови. Овој производ е направен со Prime Green, серија на рециклирани материјали со високи перформанси со употреба на девица полиестер. Мека и издржлива ткаенина. Екипажот обезбедува целосна покриеност. Системот за управување со влага на Aeroready ви овозможува да се чувствувате пријатно во низа услови. Овој производ е направен со Prime Green, серија на рециклирани материјали со високи перформанси со употреба на девица полиестер. Некои трчања се чувствуваат толку без напор, тоа е како гравитацијата да не важи за вас. На други работи се чувствува како да се борите за секој чекор. Оваа женска маица „Адидас“ ве одржува суво и удобно на секое трчање со влага што апсорбира Aeroready.

Параметри на производот

Слична стока