.

.

Heakso жени 2 во 1 проточна пеперутка што работи со шорцеви за вежбање со високи половини

Heakso жени 2 во 1 проточна пеперутка што работи со шорцеви за вежбање со високи половини

DEN 383.68

Пристапност
Залиха

85% полиестер, 15% рајон Затворање на влечење. Материјал за миење. Материјал : 85% полиестер, 15% рајон. Оваа женска шорцева е изработена од удобно, дише, брзо сушење, ткаенини пријателски за кожа ви даваат подобро искуство кога вежбате , трчање , работење , возење. 2 во 1 шорцеви : Водење шорцеви жени се опремени со обложени, еластични женски шорцеви со високи половини со прилагодлива цртеж, цврста боја, лабава и удобна, погодна за семејно и надворешно носење. Големина-S (САД 4-6), М (САД 8-10), L (САД 12-14), XL (САД 16-18), XXL (САД 18-20); Најдобро е да ја нарачате вашата големина според големината на нас. Повод - 2 -те во 1 жени шорцеви особено за работа, канцеларија, забава, дом, патување и датира, прошетка, училиште и секојдневно носење. Упатства за перење - се препорачува да се биде со рака или машина во ладна вода, сушен воздух или железо на ниско поставување. Висококвалитетна ткаенина. Спортски шорцеви со еластична обвивка, носење облека без страв од изложеност, мека и удобна ткаенина.

Параметри на производот

Слична стока